Expres půjčka

Expres půjčka znamená rychlá, jednoduchá půjčka bez poplatků, kterou lze vyjednat do jednoho jediného dne. Obvykle se kvůli rychlosti zařízení a schválení půjčky, a také kvůli tomu, že se jedná o půjčky z většiny nebankovní, žádné poplatky neplatí – ve své podstatě poplatky za vyřízení a ostatní malichernosti nedávají smysl. Nemusí se však jednat čistě o pouhé půjčky jako takové; „expres půjčka“ může znamenat také rychlohotovostní úvěry a malé „zálohy“, třeba do pěti tisíc korun, které splácíte třeba pouhý měsíc nebo pár týdnů. Úrokové sazby u takto malých půjček jsou mnohdy celkem malé a nejedná se o vyšší procento, než pouhých „pár“ procent, třeba pěti nebo nanejvýš sedmi procenty, což záleží opět pouze na tom, jakého zprostředovatele své půjčky si vyberete, protože každý nabízí jiné služby, jiné úrokové sazby a jiné naývšení úrokových sazeb během splácení půjčky, úvěru nebo hypotéky (pokud nějaké navýšení vůbec nastane, to se děje hlavně u menších půjček).

Druh úvěru například na auto, od „expres půjček“, se velice často dají zprostředkovat bez potrvzení výše vašich příjmů až do padesáti tisíc, někteří nabízejí tuto možnost až do výše tří set tisíc korun! Pokud si však budete chtít půjčit více, budete muset potvrdit výši vašich příjmů, čímž vám mohou přibýt starosti s tím, zda vám půjčku vůbec schválí, neboli, bude – li se jim zdát výše vašich příjmů dostatečně vysoká pro to, aby jste ji bez problémů splatili (čistě teoreticky – instituce netolerují příliš úzké hranice, vždy to s počty raději trochu přeženou, aby měly jistotu, že se jim finanční vklad vrátí i s oněmi nezbytnými úroky.)

Mezi „expres půjčkami“ v dnenším fnančním trhu neexistují podvodníci, a proto se ti, kteří nějakou solidní a výhodnou půjčku ledají mezi širokou nabídkou, nemusí se obávat, že svého rozhodnutí, až bude jakékoliv ohledně výběru zprostředovatelů půjček, se nemusí obávat, a zbytečně se tak stresovat.

Uložit a sdílet

Okomentovat