Kontokorentní a spotřebitelské úvěry

Snad každý rodič chce pro své dítě to nejlepší. Nejlepší rodinné zázemí, nejlepší vztahy a také v neposlední řadě nejlepší vzdělání. Ale ne každý si ho může dovolit a také ne každý student chce být na svých rodičích závislý i v dospělosti a při nástupu na vysokou školu. Většina studentů se chce osamostatnit a platit si výdaje spojené se školou sami, jenže kde na to vzít? Studovat a ještě u toho pracovat je velmi náročné. A právě pro tyto případy jsou v poslední době velmi oblíbené studentské půjčky.

Studentských půjček je několik typů. Bankovní instituce nabízejí v podstatě dva typy půjček pro studenty. Tím prvním z nich jsou takzvané kontokorentní úvěry pro studenty. Tento typ úvěru se sice nadá použít na běžné výdaje spojené s například školným, neboť půjčka může dosáhnout maximálně 20 000 korun, lze jej ale využít k vyřešení krátkodobého nedostatku finančních prostředků. Je to vlastně taková trvale dostupná rezerva, kterou máte kdykoliv okamžitě k dispozici.

Druhým z typů bankovních půjček pro studenty je spotřebitelský úvěr na studium. Kontokorentní úvěr se na studijní výdaje využít nedal, spotřebitelský úvěr je ale na výdaje spojené se studiem jako dělaný. Tento úvěr je poskytován až do výše 500 tisíc a má zvýhodněné úrokové sazby. Bohužel je ale na tento typ úvěru potřeba ručitel – tedy většinou rodič. Většina půjček, ať už bankovních či nebankovních, kontokorentních či spotřebitelských, si už v dnešní moderní době můžete jednoduše zařídit přes internet z pohodlí vašeho domova. Například na stránce www.komfort.pujcka.cz, lze zařídit půjčku již za několik minut, navíc vám systém vypočítá měsíční splátky včetně všech poplatků a nabídne tři možnosti, jak můžete splácet. Dále stačí jen vyplnit dotazník s osobními údaji a půjčku máte zařízenou. Pro více informací se podívejte na výše uvedenou adresu.

Uložit a sdílet

Okomentovat