Nebankovní půjčky bez potvrzení příjmu

Nebankovní půjčky bez potvrzení příjmu

Tyto půjčky se nazývají nebankovní z toho důvodu, že jsou poskytovány společnostmi mimo bankovní sektor. Finance, které nebankovní společnosti půjčují pocházejí z mimobankovními, tedy soukromých nebo firemních zdrojů. Kritéria pro získání nebankovní půjčky bez potvrzení příjmu jsou velmi mírné ve srovnání s bankovními půjčkami, u nichž jsou požadovány mnohem vyšší záruky a dokladování. Zpravidla nepotřebujete potvrzení o výši příjmů, můžete je použít na cokoliv bez prokazování účelu.

Možnosti jak tyto nebankovní půjčky využít jsou široké, ať už osobní spotřeba, nákup nebo oprava nemovitosti, investice do podnikání, refinancování Vašich závazků či vyplácení exekucí. Vzhledem k snadné dostupnosti patří tento druh půjček mezi rizikovější. S tím souvisí vyšší úroková sazba a možnost, že se snadno dostanete do splátkové neschopnosti, obzvlášť pokud se tím snažíte vyřešit již běžící koloběh splácení vašich pohledávek. Proto uzavření nebankovní půjčky bez potvrzení příjmu vždy velmi dobře zvažte, pokud jste schopen splnit podmínky bankovní půjčky, tak se snažte o ni, nejlépe od známé společnosti, obvykle je to totiž výhodnější – vyžadují ale potvrzení o příjmu.

Pokud se rozhodnete pro rychlou nebankovní půjčku bez potvrzení příjmu, ať už půjčku na směnku nebo půjčku bez registru, měli byste dbát zvýšené opatrnosti při podepisování smlouvy. Jako každou smlouvu ji velmi důkladně prostudujte a nepodepisujte, dokud si nebudete jisti vším, co je v ní uvedeno. Pokud máte pochybnosti, vezměte si smlouvu přečíst domů, nebo se poraďte s odborníky. Zaměřte se především na dobu splácení a ověřte si výše úrokových sazeb, pozor na záměnu roční a měsíční úrokové sazby a také doby splácení. Dále podmínky v případě Vašeho neplnění. Pokud je vyžadováno ručení nemovitostí, směnkou nebo jinou movitou věcí, pozorně prostudujte podmínky propadnutí ručení. Vyhnete se tak nepříjemnostem při případné exekuci v momentě nedodržení vašich závazků. V žádném případě se nedoporučuje platit zprostředkovateli jakékoliv poplatky dopředu.

Další výrazy na téma nebankovní půjčky:

  • půjčky bez potvrzení příjmu (39)
  • půjčka bez potvrzení příjmu (27)
  • recenze půjček (27)
  • nebankovní půjčky bez potvrzení o příjmu (15)
  • půjčky bez registru a příjmu (15)
  • půjčky bez registru diskuze (15)
  • půjčky bez potvrzení o příjmu (13)
Uložit a sdílet

Okomentovat