UniCredit Bank recenze

UniCredit Bank

UniCredit Bank patří mezi známé a ověřené banky na českém trhu. Kromě osobních a obchodních bankovních účtů poskytuje i bankovní úvěry, hypotéky a pojištění. UnicreditBanka působí na českém trhu od roku 2007.

Recenze osobního účtu UniCredit Bank

Na přelomu 2012 / 2013 jsem si založil tzv. Expresní konto od UniCredit. Je to účet bez měsíčních poplatků pokud splníte podmínku 15 tis. kč měsíční příchozí platby a nebo min. 50 tis. kč zůstatku. Založení je velmi rychlé a online. Avšak přijetí platby za 6kč a další vysoké poplatky se mi nelíbí. Více informací v této recenzi.

UnicreditBank úvěry

Unicredit má více úvěrových produktů ve své nabídce. Je to Presto půjčka – 30-500 tis. kč na cokoliv, od 6,9% úroková míra ročně. Tuto půjčku můžete využít na cokoliv. Vybavení půjčky je velmi rychlé a diskrétní. Peníze je možné získat na účet ihned po podpisu smlouvy na pobočce banky.

Firma také nabízí poskytnutí kreditní a debetní úvěrové karty. Poplatky budou podobné, ne však stejné jako u předchozí Presto půjčky. Avšak celkové ceny a příklady úvěrových karet najdete na stránce UniCredit Bank.

Třetí možností je kontokorent, tedy přečerpání Unicreditbank účtu do mínusu. Kontokorent je třeba mít povolen u svého bankovního účtu a pokud jste klientem více jak 6 měsíců, neprobíhá manuální ověření vaší bonity (platební schopnosti). Kontokorent je možné čerpat do výše 150 000kč, úroková sazba je proměnná, více informací je třeba zjistit v bance.

Studentská půjčka 50-150 tis. kč na 1-10 let je dalším produktem, který je určen studentům ve věku 18 až 30 let na vysokých a vyšších odborných školách. V průběhu studia splácíte pouze úrok a po dokončení studia již splátky své půjčky.  Úrok je dosti vysoký, ale je lepší než u nebankovních firem.

V případě, že Vám typy půjček od UnicreditBank nevyhovují, můžete vyzkoušet půjčku od známé společnosti Provident. Požádat se o ni dá velmi rychle, stačí vyplnit tento nezávazný formulář.

Máte Vy zkušenosti a recenze Unicredit Bank? Prosím podělte se o ně anonymně níže v komentářích.

Další výrazy na téma nebankovní půjčky:

  • unicredit bank recenze (17)
  • unicredit bank zkušenosti (12)
Uložit a sdílet

Okomentovat