Jak získat virtuální kancelář v Praze

Pravděpodobně je i pro Vás firemní image jedna z důležitých věcí, o které je třeba se starat. Tento článek pojednává o možnosti pořízení takzvané virtuální kanceláře v Praze a nebo i jiných městech České Republiky. Cena této služby je velmi přijatelná, takže není třeba si brát půjčky pokud momentálně nemáte peněz nazbyt. Nejdříve si vysvětlíme co je virtuální kancelář Praha, která firma tuto službu nabízí, co je součástí virtuální kanceláře v Praze a také proč je vhodné si službu zakoupit.

Co je virtuální kancelář

Virtuální kancelář je služba profesionální specializované firmy zahrnující různé zajímavosti a výhody. Jde o to že za poplatek si zřídíte fyzickou VIP adresu například v centu Prahy a pod touto adresou se můžete prezentovat jako firma, a nebo soukromý podnikatel – živnostník. Kromě fyzické adresy kterou můžete používat Vám profesionální firma Regus zajistí přeposílání pošty na vámi stanovenou adresu a také službu telefonního záznamníku, fax a nebo vyřizování či přesměrování hovorů. Pro aktuální nabídku služeb klikněte na jeden z odkazů v tomto článku abyste byli přesměrování na oficiální stránky Regus Česká Republika.

Proč je vhodné si zřídit Virtuální kancelář v Praze?

Hlavním důvodem je vylepšení firemní identity, tedy image firmy. Získáte jak již bylo řečeno exkluzivní adresu v Praze, Brně i dalších městech české republiky a s tím související služby jako přeposílání pošty, přesměrování hovorů a podobně. Cena za tuto službu je v řádech několika málo tisíc korun měsíčně, takže žádné nebankovní půjčky nejsou nutné. Zvláště pro živnostníky je tato služba virtual office velmi zajímavá protože pravděpodobně bude vypadat adresa v Praze, Zlatý Anděl, nebo budova Regus Empiria v Praze na pankráci lépe než Horní Kotěhůlky..

Uložit a sdílet

1 reakce to “Jak získat virtuální kancelář v Praze”

  1. Tento článek není přímo o půjčkách, ale snad to nebude vadit.

Okomentovat