Půjčky bez potvrzení o příjmu

Půjčky bez potvrzení o příjmu

V dnešní době se v celku běžným řešením finančních problémů stávají půjčky různých typů. Lidé si třeba půjčují peníze z důvodu touhy po spotřebním výrobku, který si momentálně nemohou dovolit. Poptávka po penězích je tedy velká a tak není divu, že se příležitosti chopila spousta nebankovních institucí, které začaly nabízet půjčky trochu jiného druhu, než je tomu u bank – půjčky bez potvrzení o příjmu.

Snadno dosažitelné peníze

U bank je obecně dosažení půjčky složitější záležitostí. Je potřeba dokládat pravidelné příjmy, kterými bychom následně svůj závazek spláceli. nebankovní instituce proto nabízejí tzv. půjčky bez potvrzení o příjmu. Jejich smysl tkví v tom, že zákazník nemusí dokládat své příjmy, což ocení zejména lidé, kteří žádné nemají, nebo jich mají velmi nízké. To se týká například nezaměstnaných, maminek nebo otců na rodičovské dovolené nebo invalidy.

Druhou výhodou u těchto půjček je absence nutnosti nahlížet do registru dlužníků . Můžete být zkrátka již zadluženi až po uši, ale můžete si půjčovat dále, třeba jen proto, abyste mohli splácet starší půjčky. Peníze můžete jednoduše využít na cokoliv a nikomu to nemusíte vysvětlovat.

Třetí a zároveň poslední výhodou je rychlost a komfort vyřízení půjčky. Půjčka bez potvrzení je totiž možná uzavřít během několika minut po internetu nebo telefonu a peníze Vám dorazí na účet během několika dnů. U některých firem i půjčka do 24 hodin pokud máte stejnou banku.

Pozor na negativa půjčky!

Všechny pozitiva půjček bez potvrzení o příjmu, ale musí být vyvážená nějakými nevýhodami. Jelikož neručíme žádným příjmem, musíte ručit majetkem. Běžně se jedná o automobil nebo nemovitost, jejichž prodejem věřitel, v případě že nebudete splácet, uspokojí své nároky. Zároveň je citelně omezena maximální částka půjčky, která výjimečně překračuje 300000 Kč.

Na závěr se dostáváme k největšímu negativu nebankovních půjček kterým jsou vyšší úroky az nich vycházející RPSN. Ve výsledku tak nakonec vždy zaplatíte více než u klasických bankovních úvěrů.

Přes to všechno ale půjčky bez potvrzení o příjmu mohou dobře posloužit lidem, kteří nutně potřebují „menší“ částku k vyřešení nepředvídaných krizové životní situace.

Uložit a sdílet

5 Reakcí to “Půjčky bez potvrzení o příjmu”

 1. Jsme společnost se zahraničním investorem se zastoupením v ČR. Můžeme nabídnou půjčku od 1000 – 200000kč, více naleznete na internetových stránkách společnosti.

 2. potřebuji pujčit aspon 100000 jestly to jde

 3. Nevím proč tomu tak je ale přijde mi, že banky se snaží vyhnout klientům a žadatelům o půjčky, kteří mají nízký nebo žádný příjem. U lidí s nízkým nebo žádným příjmem samozřejmě hrozí větší riziko že nebudou moci půjčky splácet. Proč tedy nebankovní soukromé firmy nabízejí půjčky bez potvrzení o příjmu a vyplácí se jim to, podstupují toto riziko.

  Dá se říci že znám společnost Cemstar Invest, která také nabízí tyto půjčky a to bez potvrzení o příjmu. Pro žadatele ať už mají nebo nemají příjem ze zaměstnání je to mnohem jednoduší protože půjčky bez potvrzení o příjmu jsou mnohem rychleji vyřízené, nemusíte si dokladovat žádný příjem.

 4. Vánoce se blíží a Vám chybí peníze na dárky? Využijte naši skvělou službu PŮJČKA NA DÁRKY!
  Více info na PujckaNaDarky.cz

 5. Dobrý den , já a můj přítel by jsme rádi získali půjčku 100 000 tis. korun , veškeré podmínky respektujeme. Prosíme bez poplatků! Kontaktujte nás na tel. čísle 722486603 Děkujeme
  PS:Jsme vedení na ÚP , dávky pobíráme .

Okomentovat