PROFI CREDIT: Potřebujete peníze? Zde je online řešení

Webová prezentace společnosti PROFI CREDIT nacházející se na www.chcete-penize.cz dává vyniknout především široké nabídce dostupných úvěrů. Ty se zobrazují přímo v levém menu, přičemž zde rozhodně nezapadá online půjčka. Právě tento produkt představuje velmi žádanou finanční pomoc, pro kterou se stále mnoho lidí rozhoduje. Umožňuje totiž rychle získat chybějící peníze bez nutnosti vážit cestu k poskytovateli na první informační schůzku.

Žádost podáte velmi snadno

V případě zájmu o online úvěr stačí vyplnit nerozsáhlý formulář přímo na webových stránkách. Následně vás bude kontaktovat poradce, který odpoví na jakékoliv otázky a pomůže se získáním půjčky. Velmi zajímavá je výše finanční injekce, kterou si touto formou můžete sjednat. Ta začíná na 4 999 Kč a končí poměrně vysoko u 166 000 Kč.

Široké portfolio produktů myslí i na podnikatele

Ne každému zmíněná online půjčka vyhovuje. Naštěstí však stačí zvolit jiný úvěr. Ten pamatuje na živnostníky a podnikatele. Pakliže disponujete trvalým příjmem a nechce se vám čekat na zdlouhavé posouzení žádosti v bance, můžete přistoupit k tzv. zaměstnaneckému úvěru.

Ručení nemovitostí

V životě se lze dostat do situace, kdy nebude dočasně na váš bankovní účet přicházet mzda. Zákon schválnosti praví, že nečekané výdaje si vybírají právě takové období. Východisko naštěstí symbolizuje půjčka s ručením nemovitostí vytvořená pro fyzické osoby.

Smluvní podmínky jsou veřejně dostupné

Užitečnou sekci internetových stránek firmy PROFI CREDIT naleznete pod označením „Ke stažení“. Nachází se zde vzory nejčastěji potřebných dokumentů (např. potvrzení o výši příjmu). Zaujala však možnost přečíst si předem podmínky úvěru. Díky nim získáte ještě před provedením první akce směřující k vyplacení sjednané sumy bližší cenné informace o půjčce. Doporučujeme vám však v případě podpisu finální smlouvy její předchozí důkladné prostudování. Nemusí totiž odpovídat zveřejněnému vzoru.

Společnost nabízí bezplatné telefonní spojení a provozuje několik poboček. Své produkty nabízí i prostřednictvím www.proficredit.cz.

Uložit a sdílet

Okomentovat