Rychlá půjčka – Která firma je nejlepší?

Rychlá půjčka – Kde ji zajistit?

Rychlá půjčka

Rychlá půjčka pro Vás

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat která firma poskytující rychlé nebankovní půjčky bez registru je nejlepší? Vím že Rychlá půjčka je poskytována například HomeCredit což je nadnárodní společnost ověřená mnoha klienty. Možná že právě taková rychlá půjčka je i cenově nejvýhodnější.

HomeCredit mají své stránky kde poskytují půjčku Rychlá půjčka pravděpodobně na adrese HomeCredit.cz.

Další firmy poskytují půjčku Rychlá půjčka

Kromě Home Credit jsou známé také firmy Cetelem. U Cetelem je rychlá půjčka nabízena s úrokem asi 6-12 procent ročně. Mají tam dobrou kalkulačku a Cetelem je také určitě ověřená firma nabízející Rychlé půjčky bez registru. Adresa na Cetelem je zde. Mezi české firmy poskytující půjčky patří určitě také Provident. Myslím ale že jsou dražší a na stránkách jsem nenašel jejich poplatky viditelně napsané. Rychlá půjčka od Provident půjde ale také jistě zařídit když navštívíte jejich internetové stránky Provident.cz.

Další firmou na kterou můžete narazit je česká společnost Cofidis. Měli efektivní reklamní kampaň a vybudovali si přitažlivé jméno na trhu nebankovních půjček. RPSN u Cofidis je mám dojem 13%. Podívejte se na stránku jejich produktu Rychlá půjčka Cofidis zde.

Uložit a sdílet

2 Reakcí to “Rychlá půjčka – Která firma je nejlepší?”

  1. ter

  2. Poskytujeme nebankovní půjčky bez poplatku zaměstnancům,ženám na MD,živnostníkům,důchodcům.Velmi rychlé vyřízení po schválení a vyplacení peněz do 2 dnů.
    V nabídce úvěr Tutovka 4999, bez dokazování příjmů.Žádné poplatky za zprostředkování, měsíční splátky, možnost revolvingu při řádném splácení. EMAIL:vproficredit@seznam.cz TEL:774118023

Okomentovat