Půjčte si peníze online a ušetřete

Nakupovat přes různé internetové obchody už se stalo naprostou samozřejmostí a stále více Čechů objevuje kouzla domácích i zahraničních e-shopů. Díky nim mohou vybírat z nepřeberného množství zboží, nakupovat z pohodlí domova a zároveň ušetřit spoustu peněz díky různým výhodným nabídkám a akčním slevám.

Stejně tak, jako je snadné si přes internet nakoupit, je možné si online sjednat i výhodnou půjčku. Platí to pro bankovní i nebankovní úvěry, hypotéky, konsolidace, refinancování atd. – v podstatě všechny druhy úvěrových produktů si můžete pohodlně sjednat z domu a nemusíte kvůli tomu chodit do banky nebo na pobočku úvěrové společnosti.

Půjčky přes internet jsou rychlé a snadno dostupné

Kromě pohodlí je výhodou online půjček také jejich rychlost – posouzení žádosti o úvěr je často vyřízeno během několika minut, výplata pak závisí na době schválení a bance, kde máte účet – v optimálním případě lze mít peníze na účtě už do 15 minut. Připojení na internet už má dnes doma velká většina lidí, navíc základní online půjčky jsou určeny i tzv. rizikovým klientům, jejich dostupnost je tak skutečně velká.

Výběr je nesmírně široký, od mikropůjček až po vysoké úvěry na bydlení

Nabídka půjček přes internet začíná na malých nebankovních úvěrech, kterým se říká půjčky do výplaty nebo SMS půjčky. Ty patří k nejoblíbenějším, kromě nich se ale dají po internetu sjednat i vyšší nebankovní úvěry, klasické bankovní půjčky, hypotéky (bankovní i nebankovní), konsolidace (neboli sloučení více půjček do jedné) a také nové P2P půjčky. Často nejsou potřeba téměř žádné doklady a dokumenty, vyplnění žádosti můžete mít hotové během malého okamžiku.

Tesco půjčka se vyplatí nejen těm, kteří v Tesku nakupují

Jedním z nejlepších internetových úvěrů, které bychom vám rádi doporučili, je nebankovní půjčka Tesco. Ta umožňuje získat úvěr od 20 000 Kč do 500 000 Kč (horní hranice je pouze pro úvěry sjednané na provozovně Tesco, u online půjčky je limit nižší – max. 200 000 Kč). Výhodou je, že se zde neúčtují žádné nesmyslné poplatky za vedení účtu, schválení úvěru nebo za předčasné splacení a velkým plusem je i možnost vybrat si, jak chcete peníze obdržet – kromě bezhotovostního bankovního převodu lze peníze vyplatit i v hotovosti na poště něco je poslat složenkou. Tesco půjčka zaujme především ty, kteří v Tesku nakupují, ti totiž získají na svoji Clubcard kartu 100 bodů za každou uhrazenou splátku. Díky výhodným podmínkám, nízkým úrokovým sazbám a absenci zbytečných poplatků se ale tato půjčka vyplatí i ostatním zájemcům o výhodný nebankovní úvěr.

Půjčka Zaplo se dá vybrat i v hotovosti

Stačí vám jen malá částka a potřebujete ji jen na pár týdnů? Potom by se vám mohla líbit nebankovní půjčka Zaplo, která je pro nové klienty zdarma a to až do 8 000 Kč. Doba splatnosti je 30 dní a peníze můžete dostat buď na účet a nebo si je vyzvednout na některé z poboček společnosti Geco (jde o síť novinových stánků a trafik). Pro stálé klienty už sice půjčka zdarma není, ale zato si mohou vzít úvěr až do výše 20 000 Kč, maximální doba splatnosti 30 dní zůstává stejná.

Ninja půjčku může získat téměř každý – schváleno je až 90 % žádostí

Mezi prověřené půjčky online patří také Ninja půjčka, jedna z novinek na českém finančním trhu. Ta je sice pouze do 4 500 Kč, na druhou stranu je u ní nejvyšší šance na schválení – kladně je posouzeno cca 90 % všech žádostí. Ninja půjčka se sjednává jednoduše přes internet a patří mezi nejrychlejší nebankovní úvěry na trhu – peníze můžete mít na účtě už do 15 minut od schválení vaší žádosti. Tento úvěr doporučujeme zejména těm, kteří už jinde se žádostí neuspěli a chtějí se vyhnout nebezpečí podvodných půjček.

Uložit a sdílet

2 Reakcí to “Půjčte si peníze online a ušetřete”

  1. Zajímavé srovnání. Pro větší detail a více nabídek můžete zapátrat dál.

  2. Pěkně vysvětleno.

Okomentovat